O Nas

Profesjonalna pralnia firan i zasłon Zielone Spa jest prężnie rozwijającą się córką Studia Dekoracji Okien Joanna. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów usługa, która była świadczona w Studiu Dekoracji Okien Joanna została oddzielona i udoskonalona, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Istniejemy od 2020 roku i cały czas się dla Was rozwijamy!

Jeżeli czujesz, że Twoim dekoracjom okiennym brakuje blasku i świeżości oraz chciałabyś poczuć tą świeżość na nowo to zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej pralni firan i zasłon Zielone Spa! Zajmiemy się Twoimi dekoracjami profesjonalnie i z pełną starannością.

Pranie firan

Czy wiecie, że w naszej pralni oferujemy najbardziej zaawansowaną i ekologiczną technologię pralniczą Lagoon nadającą się nawet do najdelikatniejszych tkanin? W przeciwieństwie do toksycznych, chemicznych rozpuszczalników, które wraz ze ze swoim nieprzyjemnym zapachem pozostaje na tkaninach, system Lagoon charakteryzuje się biodegradowalnymi detergentami stworzonymi we współpracy z firmą Woolmark. Fakt że to jedyny system, który wykorzystuje francuski dom mody Hermès mówi sam za siebie.

Korzystamy też ze sprzętów firmy ALUX. Firma ALUX zaistniała na rynku polskim w 1991 roku produkując pierwsze urządzenia do prasowania przeznaczone dla producentów odzieży lekkiej i ciężkiej.Są to profesjonalne stoły prasowalnicze z odsysaniem i nadmuchem parowym oraz wytwornicami pary, zapewaniające doskonałą jakość prasowania najtrudniejszych i najbardziej wymagających tkanin.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, ale jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Waszych potrzeb. Można się z nami skontaktować także przez Studio Dekoracji Okien Joanna. Znajdziecie nas również w mediach społecznościowych: